Photo

Number of items: 427

cca 1965-1970 Gemini együttes színpadon, 13x18 cm
12669.

2 000 HUF
Czigány György (1931-) író, Lambert Attila aláírt fotója, 17,5×12,5 cm
12670.

1 000 HUF
Schőner Alfréd (1948-) főrabbi, Szabó Barnabás pecséttel jelzett fotója, 18,5×16,5 cm
12671.

1 200 HUF
cca 1900 Szabó Kornélia Vaszary Mihályné (1837-1919), Vaszary János (1867-1939) festőművész édesanyja, Bp., Koller Károly utódai, a felületén kis foltokkal, 17x10 cm
12672.

3 000 HUF
Horthy Miklós kormányzó, különböző időpontokban és eltérő helyszíneken készült felvételek, 7 db vintage fotó és/vagy mai nagyítások, 6x9 cm és 10x15 cm között
12673.

2 400 HUF
1966 és 1981 Budapest, Kádár János a metróban és a kongresszuson, 4 db vintage fotó, 14,2x12,6 cm és 10,5x15 cm
12674.

2 400 HUF
29
cca 1975 Sárai Tibor (1919-1995) Kossuth-, és Erkel-díjas zeneszerző portréfotója, sajtófotó, Magyar Hírek pecsétjével, 13x13 cm
12675.

cca 1975 Sárai Tibor (1919-1995) Kossuth-, és Erkel-díjas zeneszerző portréfotója, sajtófotó, 'Magyar Hírek' pecsétjével, 13x13 cm

1 200 HUF
cca 1950 Kertai Ede és Mátrai István mérnökök a tiszalöki vízerőmű tervezése közben, a hátoldalon feliratozva, 16,5x22 cm+Kertai Ede vízépítő mérnökről szóló gépelt irattal.
12676.

2 000 HUF
1948 Fabian Flynn (1919-1997) katolikus pap látogatása az amerikai katolikus segélyszolgálat (National Catholic Welfare Conference, War Relief Services) alkalmazottjaként Magyarországon, II. világháború utáni segélyszállítmány kapcsán. Flynn és magyar munkatársai, segítői szemlét tartanak a raktárban, Budapest belvárosában, a Kárpátia udvar pincéjében. Salvator nővérek egy tagja, egy feltehetően magyar pap, civilek, katonák (?) és a segélyszállítmány (ruházat, lábbeli) a felvételeken. Össz. 4 db vintage fotó: ebből 2 db Orelly műterméből, hátoldalán pecséttel jelzett és sérült, 17,5x24 cm; 2 db jelzés nélküli fotólap, jó állapotban, 13,5x8,5 cm. / 1948 Fabian Flynn (1919-1997) catholic priest visits Hungary as member of National Catholic Welfare Conference, War Relief Services. Total of 4 pcs of vintage photos showing him and his colleagues in the centre of Budapest, in the cellar of Kárpátia-udvar (yard), which was the warehouse. 2 photos from the studio of Orelly, with the stamp of the studio, with some damage, 17x5x24 cm. 2 photocards in godd condition, 13,5x8,5 cm.
12677.

5 000 HUF
1968 Hungária együttes, vintage fotó, 20,5x18 cm
12678.

1 600 HUF
cca 1939 Muráti Lili (1911-2003) színésznő, Inkey Tibor (1908-1998) budapesti fényképész, fotóriporter, fotóművész műtermében, vintage fotó, 23,6x14,6 cm
12679.

2 400 HUF
1967 és 1988 Marosán György politikusról készült 2 db feliratozott fénykép, 12,5x17,6 cm és 24x18 cm
12680.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF