30792.
387. Closed Online auction
Sports awards and sports commemorative medals
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
1934. "Olaszország - Magyarország 1934. VIII. 19." a VII. Válogatott Atlétikai Viadal sport emlékplakettje, ezüstözött, részben aranyozott Br, zománcbetéttel. Eredeti, sérült "ARKANZAS" gyártói tokban (41x61mm) T:1-