11 000 HUF
29,73 EUR, 32,35 USD
Karl Rahner: A hit alapjai. Bevezetés a kereszténység fogalmába. Bp., 1983. Szent István-T. A szerző, Karl Rahner (1904-1984), a II. vatikáni zsinat egyik vezető, német jezsuita teológusa által dedikált és dátumozott példány! Első magyar kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, a borító apró kopásnyomokkal, jó állapotban.