17305.
387. Closed Online auction
Books: Railways, locomotives
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Vasúti Magasépítmény. Műszaki útmutató I. rész. Bp., 1972, Közlekedési Dokumentációs Vállalat, 400 p. Kiadói félvászon kötés.