5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Sajó Aladár: A császár kenyerén. Történetek a kaszárnyából. Bp., 1900, Rákosi Jenő, 156+1 p. Első kiadás. Bibliofil kiadás. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, Leszik-kötés, aranyozott felső lapélekkel, az illusztrált elülső papírborítót is bekötötték, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.