Török László: Meroé és Nubia a 2-7. században. Régészeti tanulmányok.... https://www.darabanth.com/en/online-auction/387/categories~Books/Books-History~1000004/Torok-Laszlo-Meroe-es-Nubia-a-2-7-szazadban-Regeszeti-tanulmanyok-Szerk-Komoroczy-G~II2298888
2298888
15665
387
Books: History
Other collectibles
4 000 HUF
Description: Török László: Meroé és Nubia a 2-7. században. Régészeti tanulmányok. Szerk.: Komoróczy Géza. Az Eötvös Loránd Tudományegyetem Ókori Történeti Tanszékeinek kiadványai 20. Bp., 1977, ELTE. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a borítón szaladozott műanyag védőfóliával. Megjelent 200 példányban.
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: hsz
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035