Toys, board-games

Number of items: 48

Fa játék, dominóval, 15x18x6 cm
12071.

3 000 HUF
Blanko társasjáték, eredeti dobozában, leírással
12072.

2 600 HUF
7,03
7,65
Kirakós játék kockák
12073.

Kirakós játék kockák

1 600 HUF
Duell Poker társasjáték, eredeti dobozában, német nyelvű leírással
12074.

2 000 HUF
Retró baba ruhában, egyik szeme hibás, kézzel festett fa hintaszékkel
12075.

2 000 HUF
Schenk keresztdominó, 40 db keresztdominó eredeti kissé sérült dobozában, dominók: 7,5x7,5 cm, doboz: 14x25x4,5 cm
12076.

4 000 HUF
Üveg sakk és backgammon készlet, 2 db 25x25 cm méretű üveg táblával, üveg figurákkal, magyar és angol nyelvű leírással, jó állapotban, eredeti kissé sérült karton dobozában / Glass chess and backgammon set
12077.

3 000 HUF
9
Lemezárugyár Holdrakéta játék, jelzett, hiányok: hátoldali vezérmű, űrhajós kabinajtó-lépcső, jelzett (Elzett Művek), h. 40 cm , apró kopásokkal, horpadasásokkal, 1980 előtti
12078.

3 800 HUF
10,27
11,18
Porcelán fejű babák, 3 db, jó állapotban, h: 28 cm
12079.

6 000 HUF
Régi lemez- és kulcsos játékok, vonat, autó, figurák
12080.

9 000 HUF
24,32
26,47
2 db régi baba fej (kaucsuk, porcelán és egy baba. 44 cm
12082.

1 400 HUF
cca 1960 Régi asztali foci játék eredeti dobozában, egy bábú letört, egy hiány, Működőképes. 51x31 cm
12083.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF