11143. 386. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
800 HUF
14
0 HUF
Zsolnay porcelán csésze aljak, 6 db, különféle virágmintákkal, kézzel festett és részben kézzel festett, jelzett, apró kopásnyommal, d: 8 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras