11124. 386. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
4 000 HUF
0 HUF
Herendi virág mintás porcelán fonott kínáló, kézzel festett, jelzett, sérült, hiányos, 16,5x26,5 cm, m: 4 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert