11249. 386. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
6 000 HUF
0 HUF
7 db antik Carl Knoll Carlsbad Patent porcelán lapos tányér, máz alatti kék festéssel, jelzett, egyik tányér alján apró lepattanással, apró kopásnyomokkal, máskülönben jó állapotban, d: 24 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras