12973.
386. Closed Online auction
Photo
1 600 HUF
cca 1930 Kőszeg, óvodások vagy kisiskolások csoportképe, Szilágyi A fényképész Kőszeg felvétele, pecséttel jelzett vintage fotó kartonon, karton körbevágva és sérült. 8,5x13,5 cm