12987.
386. Closed Online auction
Photo
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
cca 1920-40 össz. 9 db portré és esküvői portré, vintage fotólapok többségében budapesti vagy környéki műtermekből (Royal Foto Rákoscsaba, Kiss fényképész Pestszentlőrincz, Erdős Sándor Bp., Király Műterem), részben népviseletben, némelyik kopott és sérült, 14x9 cm