10104. 386. Closed Online auction Paintings and graphics
2 400 HUF
0 HUF
Howard Golden (?-): Old House in Flanders (Régi ház Flandriában. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 12,5x8,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert