Paintings and graphics Number of items: 279
2275224
10084
386
Other collectibles
Élesdy István (1912-1987): Kis utca. Színes rézkarc, papír, jelzett, lap széle szakadással és kissé foltos, 29×36,5 cm
3 000 HUF
2310529
10085
386
Other collectibles
Élesdy István (1912-1987): Ponte Vecchio. Rézkarc, papír, jelzett. Lap jobb szélén szakadással, rézkarc ép. Üvegezett keretben, 22×30 cm
3 000 HUF
2314250
10086
386
Other collectibles
Élesdy István (1912-1987): Fiatal lány portréja, 1956. Szén, papír, jelzett. Lap bal felső sarkában kisebb hiánnyal. 48,5×35 cm
4 000 HUF
2314253
10087
386
Other collectibles
Élesdy István (1912-1987): 2 hölgy portréja (egy lapon). Szén, papír, jelzett. Lap közepén hajtásnyommal. 34×49,5 cm
4 000 HUF
2314264
10088
386
Other collectibles
Élesdy István (1912-1987): Tanulmányok. Szén, papír, jelzett. Sérült (szakadással). 34×50,5 cm
4 000 HUF
2242523
10089
386
Other collectibles
Faragó Ákos (1903-1980): Molnár Ilona portréja, 1940. Szén, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28,5×21,5 cm
3 000 HUF
2269914
10090
386
3800
Other collectibles
Sylvia Faragó (?-): Pécs, 1967. Linómetszet, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 23x20 cm. A Németországban élő magyar származású grafikus munkái nagyon ritkán tűnnek fel a magyar műkereskedelemben!
3 800 HUF
2295706
10091
386
Other collectibles
Farkas József (?-): Csendélet. Színes linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 25×18 cm
3 000 HUF
2292605
10092
386
Other collectibles
Feleky György (1893-?): Tere-fere. Olaj, vászon, jelzett. Apró felületi sérülésekkel (festékhiánnyal). Dekoratív, kissé sérült blondel keretben. 60x80 cm
16 000 HUF
2242060
10093
386
Other collectibles
Fehér Ilona (1913-1983): Vízparti táj . Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 19,5×29,5 cm
3 000 HUF
2198459
10094
386
55000
Other collectibles
55 000 HUF
2201162
10096
386
Other collectibles
18 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035