Paintings and graphics Number of items: 279
2309201
10060
386
Other collectibles
Csohány Kálmán (1925-1980): Két madár. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (39/50), lap sarkaiban paszpartuzás nyomaival, 19×14 cm
3 000 HUF
2314386
10061
386
7500
Other collectibles
Csoll Tibor (1926-2007): Téli fények, 1952. Olaj, vászon, jelzett. Sérült keretben. 30x40 cm
7 500 HUF
922630
10062
386
Other collectibles
Csorba Simon László (1943-): Jelenet III. Tus, papír, üvegezett kerettel, 40×28 cm
20 000 HUF
922628
10063
386
40000
Other collectibles
Csorba Simon László (1943-): Cím nélkül (Prézlinek szeretettel). Akril-vegyes technika, karton, hátoldalán a művész autográf feliratával. Üvegezett kerettel, 40×60 cm
40 000 HUF
2225905
10064
386
Other collectibles
Csorba Simon László (1943-): Kalapos hölgy. Fénymásolat (xerox), papír, fénymásolt jelzéssel ( 1996. V. 23 Csorba Simon). Lap széle sérült, több helyen szakadt. 48x36 cm
1 000 HUF
2275657
10065
386
3800
Other collectibles
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Téli látkép. Rézkarc, papír, jelzett, szélein kissé foltos, 29x40,5 cm
3 800 HUF
2171129
10066
386
Other collectibles
Czapolai Imre (1937-): Kerti naplóírás (fekvő női akt). Művészi nyomat, papír, ceruzával jelzett, életmű katalógus szám: 2008, lapméret: 21x29,5 cm
3 600 HUF
2192826
10067
386
30000
Other collectibles
Czapolai Imre (1937-) 10 db, részben erotikus grafikája, zárójelben katalógusszámokkal: Nagykoncert (1040), Macska (1023), Kutyás hölgy (1076), Szép lány (2028), Háttal ülő (2027), Éjszakai parti (2014), Egybeolvadás (2010), Harisnyahúzó (2001), Ajtó bezárva (2033), Kék lány (2035). Művészi nyomat, papír, ceruzával jelzett, lapméret: 21x29,5 cm.
Gyűjtők figyelmébe ajánljuk! Czapolai Imre grafikus és fotóművész kvalitásos munkái nem ismertek a nagyközönség előtt, mert azok tartalma körülbelül kétharmadrészt erotikus részből áll. A mester most 83 éves korára úgy döntött, hogy vállalja a nyilvánosságot és itt aukciós
házunkban folyamatos árverésre bocsájtja műveit, amelyek szignált számozatlan művészi nyomatok. A művészi, főleg akt fotók most kerülnek összeállításra és a jövő évtől azok is megvásárolhatók lesznek.
30 000 HUF
2265613
10068
386
Other collectibles
Czapolai Imre (1937-): Szaxofonos. Művészi nyomat, papír, ceruzával jelzett, életmű katalógus szám: 1011, lapméret: 29,5x21 cm
3 000 HUF
2265614
10069
386
Other collectibles
Czapolai Imre (1937-): Robbanás. Művészi nyomat, papír, ceruzával jelzett, életmű katalógus szám: 1049, lapméret: 21x29,5 cm
3 000 HUF
2265619
10070
386
Other collectibles
Czapolai Imre (1937-): Színes modell II. Művészi nyomat, papír, ceruzával jelzett, életmű katalógus szám: 2004, lapméret: 29,5x21 cm
3 600 HUF
2307854
10071
386
Other collectibles
Czinege Zsolt (1964-): Erdei patak. Olaj, vászon, jelzett. 50×60 cm
16 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035