10382.
386. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
SZ (?) monogrammal: Szerencsejáték groteszk alakokkal. Rézkarc, papír, sérült, foltos. Üvegezett fa keretben, 11×15 cm