10332.
386. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Iványi Grünwald Béla jelzéssel: Napfényes táj. Olaj, vászon, sérült (apró felületi festékhibákkal, a vászon kiszakadt), 39x49 cm.