Ex libris - small-graphics

Number of items: 15

5 db vegyes ex libris, vegyes technika
10532.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
8,70
10,53
Minimum bid:
3 000 HUF
Refresh
Jelzés nélkül: Vig Jutka mesekönyve. Fametszet, papír, jelzett, 7x6 cm
10533.

Available for bidding
800 HUF
2,32
2,81
Minimum bid:
800 HUF
Refresh
Fery Antal (1908-1994): Ex Libris Kovrig Edith 1940, Kelet visszatért erdélyi motívummal, fametszet, papír, 8,5×6 cm
10534.

Fery Antal (1908-1994): Ex Libris Kovrig Edith 1940, "Kelet visszatért" erdélyi motívummal, fametszet, papír, 8,5×6 cm

Available for bidding
2 800 HUF
8,12
9,82
Minimum bid:
3 000 HUF
Refresh
3 db ex-libris. Nagy Árpád (1894-1959), Vadász Béla, Misley Sándor. Klf. technikák, papír, jelzett. 8,5x6 cm és 9x6 cm közötti méretben.
10535.

Available for bidding
800 HUF
2,32
2,81
Minimum bid:
800 HUF
Refresh
Kozma Lajos (1884-1948): Szász János könyve. Klisé, papír, jelzett a klisén, 8×6,5 cm
10536.

Available for bidding
5 000 HUF
14,49
17,54
Minimum bid:
5 000 HUF
Refresh
Rozsnyay Kálmán (1874-1948): Gábor Arnold könyveiből. Klisé, papír, jelzett, szakadással, sarokhiánnyal, 9,5×4,5 cm
10537.

Available for bidding
2 400 HUF
6,96
8,42
Minimum bid:
2 600 HUF
Refresh
Fery Antal (1908-1994): 5 db ex libris, 4 db jelzett
10538.

Available for bidding
2 400 HUF
6,96
8,42
Minimum bid:
2 400 HUF
Refresh
7 db erotikus ex libris, némelyik aláírt
10539.

Available for bidding
3 000 HUF
8,70
10,53
Minimum bid:
3 000 HUF
Refresh
5 db vegyes ex libris (Drahos, Nagy, Gáborjáni Szabó), közte aláírtak
10540.

Available for bidding
2 200 HUF
6,38
7,72
Minimum bid:
2 200 HUF
Refresh
Menyhárt József (1901-1976): In memoriam Bartók Béla. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 9,5×11,5 cm
10541.

Available for bidding
2 800 HUF
8,12
9,82
Minimum bid:
2 800 HUF
Refresh
Szigethy István: Ex libris. Rajzos könyv. Kolozsvár, 1916., (Egyesült Könyvnyomda Rt.), 44 p. Karinthy Frigyes előszava után egészoldalas könyvjegyekkel. Kiadói színes, illusztrált papírkötésben, kissé szakadt, kissé sérült borítóval.
10542.

Available for bidding
3 000 HUF
8,70
10,53
Minimum bid:
3 200 HUF
Refresh
cca 1910 Kozma Lajos (1884-1948): Sipos Henrik Műasztalos Butorgyára készít művészi lakberendezéseket villák, szállodák, színházak, clubok teljes berendezését, elsőrendű asztalosmunkákat. Budapest Ráday utca 24. Telefon: 61-66, reklám grafika, papír, klisé, kartonra kasírozva, 22x15 cm
10543.

cca 1910 Kozma Lajos (1884-1948): "Sipos Henrik Műasztalos Butorgyára készít művészi lakberendezéseket villák, szállodák, színházak, clubok teljes berendezését, elsőrendű asztalosmunkákat. Budapest Ráday utca 24. Telefon: 61-66", reklám grafika, papír, klisé, kartonra kasírozva, 22x15 cm

Available for bidding
6 000 HUF
17,39
21,05
Minimum bid:
6 500 HUF
Refresh

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 386:
From 12 to 21 January
Payment deadline is 5 February
Viewing: From 18 to 21 January

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.