170 000 HUF
459,46 EUR, 500,00 USD
1992. "A Hazáért" aranyozott, zománcozott jelzett Ag kitüntető jelvény, sorszámozott (003/1000) és 2xklf jelzett Ag miniatűrrel eredeti dobozában. RRR T:1- zománchiba 1992. "For the homeland" gilt, enamelled, hallmarked Ag medallion, with serial number (003/1000) and 2xdiff hallmarked Ag miniature in original box. RRR C:AU enamel error NMK 782.