19069. 386. Closed Online auction Jewellery
10 000 HUF
10
0 HUF
Ezüst (Ag.) pénzcsipesz, jelzett, 18K aranyozott plasztkus lófej díszítéssel, jelzett, 4,5x1,5 cm, 14,59 g
Photo of the item taken by : karap_norbert