Jewellery
Number of items: 192
2230788
19180
386
65000
Jewellery
Other collectibles
Női, 14K arany tokos zsebóra. Szép, működő állapotban. Jelzett, tartóval / Gold womens watch. Works. Bruttó: 28,52 g d: 30 mm
65 000 HUF
2230793
19181
386
65000
Jewellery
Other collectibles
Női, 14K arany tokos zsebóra. Szép, működő állapotban. Jelzett, tartóval / Gold womens watch. Works. Bruttó 25,8 g d: 30 mm
65 000 HUF
2223242
19182
386
Jewellery
Other collectibles
Ezüst(Ag) csavart nyelű 4 karéjos díszkanál, h: 17 cm, nettó: 51,7 g
12 000 HUF
2310400
19183
386
24000
Jewellery
Other collectibles
Ezüst (Ag) doboz fa betéttel, jelzett, fa betét sérült, nettó 174,5 g
24 000 HUF
2308948
19184
386
Jewellery
Other collectibles
Ezüst(Ag) nyakék, jelzés nélkül, d: 12 cm, nettó: 26,07 g
6 000 HUF
2312512
19185
386
11000
Jewellery
Other collectibles
Ezüst (Ag) borítású asztali fénykép tartó. Fénykép méret 10x15 cm
11 000 HUF
2264726
19186
386
30000
Jewellery
Other collectibles
Ezüst (Ag) színházi táska. jelzett ezüst felső résszel, figurális díszítéssel. Szép állapotban. 18x18 cm
30 000 HUF
2223245
19187
386
28000
Jewellery
Other collectibles
Ezüst(Ag) díszes áttört tortakés/lapát, h: 28 cm, nettó: 112,9 g
28 000 HUF
1960346
19188
386
28000
Jewellery
Other collectibles
28 000 HUF
2291782
19189
386
100000
Jewellery
Other collectibles
Arany (Au) 14 K gyűrű, ónix kővel, jelzett, méret: 58, bruttó: 11,1 g
100 000 HUF
2288460
19190
386
Jewellery
Other collectibles
1834 Bécs, antik ezüst (Ag) leveses kanál 2 db Jelzett, mesterjegyes össz nettó 113 g
18 000 HUF
2311378
19191
386
Jewellery
Other collectibles
Ezüst (Ag) talpas kristály váza. apró csiszolási hibákkal, talp jelzett, billeg. 19 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m