https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Travelling, Local History Number of items: 168
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2288983
15072
386
0
2000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Ágoston István: Muhi és Ónod irodalmi hagyományai. Hn,., 1988, Ónod-Muhi Lorántffy Zsuzsanna Honismereti Kör kiadása. Papírkötésben, szép állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2285946
15073
386
0
800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Gimes Endre dr.:Győri útikalauz. Győr, 1959, Győr-Sopron Megye Tanácsa, Idegenforgalmi Hivatalának Kiadványa. Illusztrált kiadói papír kötésben, kissé kopott állapotban. 2288979
15074
386
0
900
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Fejezetek Miskolc történetéből. Szerk.: Bekes Dezső- Veres László. Miskolc, 1984, kn. Papírkötésben, jó állapotban. 2288745
15075
386
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Pest Budai hétköznapok. Egykorú naplók és emlékiratok tükrében. 1805-1848. Sajtó alá rendezte: Vörös Károly. Emlékek Budapest múltjából sorozat. Bp, 1966, Budapesti Történeti Múzeum. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Papírkötésben, kissé foltos állapotban.
Starting price:
1 000 HUF
2288815
15076
386
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1999 Néprajzi Látóhatár. A Györffy István Néprajzi Egyesület folyóirata. VIII. évf. 1999. 1-4. szám. Kiadói papírkötés. Benne számos érdekes írással, közte izgalmas délvidékről szóló írásokkal is.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2288972
15077
386
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Benkő Sámuel: Miskolc. Város történeti -orvosi helyrajza. 1782. Sajtó alá rendezte és a tanulmányt írta: Szabadfalvi József. Borsodi Kismonográfiák 2. Miskolc, 1976, Herman Ottó Múzeum. Kiadói papírkötésben, kissé kopott állapotban, kijáró lapokkal. Megjelent 2000 példányban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2240650
15078
386
0
1200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Bodrits István - Marton Istvánné (szerk.): A második világháború mindszenti áldozatai. Mindszent, 1994. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2269529
15079
386
0
1200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Bengt Berg: Vándormadarakkal Afrikában. Fordították: Dr. Lambrecht Kálmán, Dr. Uray Mária. Világjárok. Utazások és Kalandorok. Budapest, é.n., Franklin-Társulat, 125 p. Kiadói egészvászon kötés. A borítója foltos, kopott.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2270801
15080
386
0
800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Budapest 71 színes képpel, Bp, 1980, Corvina Kiadó, Kiadói kartonált papírkötés
The item is not available
2271304
15081
386
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Dr. Friedreich Endre. A budapesti piarista telek története. Bp, 1914, Stephaneum Nyomda R. T. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Hiányzó borítóval, szétvált kötéssel.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2270866
15082
386
0
800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Gink Károly: Magyarország, Színek, tájak, városok nyolcvan színes képpel, 1976, Corvina Kiadó, Harmadik Kiadás, Kiadói kartonált papírkötés, szép állapotban
The item is not available
2262756
15083
386
0
4600
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Solymossy Sándor: Uti rajzok. Képek Boszniából, Horvátországból és Dalmáciából. Szépirodalmi Könyvtár. Bp.,1901, (Pesti Könyvnyomda Rt.), 4+244+1 p. Kiadói szecessziós, aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval.
Starting price:
4 600 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream
During the floor auction, you can follow the items that are currently being auctioned here, and you will be able to make an offer here.
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment