Books: Travelling, Local History

Number of items: 168

15048.

2 000 HUF
Emlékkönyv a Székely Nemzeti Múzeum ötvenéves jubileumára. Szerk.: Csutak Vilmos. 1-2. köt. Kecskemét, 1988, Petőfi-ny. Kiadói papírkötés. Reprint kiadás.
15049.

1 400 HUF
Vándor László (szerk.): Zalai Múzeum 4. Zalaegerszeg, 1992., k.n. Nagykanizsa török alóli felszabadulásának 300. évfordulóján tartott nemzetközi tudományos konferencia előadásai. Nagykanizsa, 1990.11.30-12.01 és más egyéb helytörténeti tanulmányokkal. 301 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
15050.

1 800 HUF
Kordos László: Magyarország barlangjai. Bp.,1984, Gondolat. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15051.

1 000 HUF
Csorba Csaba: Regélő váraink. Bp., 1999, Magyar Könyvklub. Kuczogi Zsuzsanna alaprajzaival. Kiadói kartonált papírkötés, szép állapotban.
15052.

1 600 HUF
Biczó Tamás: Budapest egykor és ma. Bp., 1979., Panoráma. Biczó Tamás térkepeivel és rajzaival illusztrálva. Egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban. Kissé kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban.
15053.

1 000 HUF
Valahol túl, Meseországban... Az Amerikás Magyarok 1895-1920 I-II. kötetek. Szerk.: Albert Tezla. Bp., 1987, Európa. Kiadói vászonkötés papír védőborítóban, jó állapotban.
15054.

"Valahol túl, Meseországban..." Az Amerikás Magyarok 1895-1920 I-II. kötetek. Szerk.: Albert Tezla. Bp., 1987, Európa. Kiadói vászonkötés papír védőborítóban, jó állapotban.

1 400 HUF
Florianától Csákvárig. A Vértes fővárosának története napjainkig. Szerk.: Katonáné dr. Venguszt Beatrix-Szmolkáné Bene Ibolya. Csákvár,[2014],Csákvár Város Önkormányzata. CD-melléklettel. Kiadói kartonált papírkötés.
15055.

4 800 HUF
12,97
14,12
Rupp Jakab: Buda-Pest és környékének helyrajzi története. Bp., 1987, ÁKV. Kiadói kartonált papírkötés, két térképpel. Reprint.
15056.

1 600 HUF
15057.

800 HUF
15058.

3 000 HUF
Dr. Kováts Dániel: Sátoraljaújhely, a 725 éves város. Bp, 1986, Sátoraljaújhely Városi Tanácsának kiadása. Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Egészvászon-kötés, papír védőborítóban, szép állapotban.
15059.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF