Books: Religion

Number of items: 45

Makay Sándor: A magyarországi reformáció története 1538-ig. Bp., 1914, Globus-ny., 53+3 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval. Ritka!
17234.

1 200 HUF
P. Martin von Cochem: Das große Leben und Leiden unsers Herrn und Heilandes Jesu Christi und seiner glorwürdigen Mutter Maria. Nebst dessen größerem Krankenbuch als Anhang. Freiburg im Breisgau, (1870), Herdersche Verlagshandlung, 1 t.+VIII+871 p. Német nyelven. Korabeli aranyozott félvászon-kötés, javított gerinccel és kötéssel, javított címképpel.
17235.

4 000 HUF
17236.

2 000 HUF
Jakab Gábor: Isten vasár- és ünnepnapi igéinek breváriuma I-III. Kolozsvár, 2003. Glória. Kiadói kartonálásában.
17237.

1 200 HUF
17238.

2 000 HUF
Újtestamentum. G. Dóré illusztrációval, műbőr-kötésben, hiányzó címlappal, 8 szakadozott lappal, kissé foltos lapokkal.
17239.

1 000 HUF
Szentiványi Róbert: A szentírástudomány tankönyve. Szeged, 1942, Szegedi Uj Nemzedék Lapvállalat Rt., 800 p. Negyedik kiadás. Félvászon-kötésben
17240.

2 000 HUF
9
Dercsényi-Hegyi-Marosi-Török: Katholische Kirchen in Ungarn. Bp., 1991, Hegyi&Társa. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
17241.

1 800 HUF
Henri Didon: Jézus élete. Fordította: Zigány Árpád. Bp., 1935. Szentírás Egyesület. Kiadói festett, vaknyomott egészvászon-kötésben, kissé karcos borítóval.
17242.

2 000 HUF
17243.

1 400 HUF
Újszövetségi Szentírás, Káldi György S.J. fordítása nyomán. Bp., 1928, Palladis. Illusztrált, kiadói egészvászon kötés, előlapján képpel díszítve
17244.

2 400 HUF
17245.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF