Books: Religion

Number of items: 45

P. Vörös László Mária: A hitszónokrend. Levelek egy ifjúhoz. Szombathely,(1903),Egyházmegyei Könyvnyomda. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés,(Győr, Preisinger-kötés,)kissé foltos borítóval.
17246.

1 600 HUF
Joseph Klausner: Jézus élete, tanítása és korának viszonyai a zsidó, görög és római források alapján. Bp., 1993, Logos. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17247.

2 400 HUF
17248.

2 000 HUF
17249.

2 000 HUF
Wilhelm Busch: Páduai Szent Antal. Bp., 1958, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés,
17250.

1 200 HUF
Francois Mauriac: Jézus élete. Fordította: Révay József. Buday György 55 fametszetével. Bp., é.n. Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben.
17251.

1 200 HUF
Szennay András (szerk.): Teológiai évkönyv, 1982. Bp., 1982, Szent István Társulat. Az egyik szerző, Nyíri Tamás (1920-1994) Széchenyi-díjas (1990) teológus, filozófus által dedikált és datált. Kiadói vászonkötés.
17252.

1 200 HUF
17253.

1 200 HUF
Ángyán Aurél: A gyüdi kegyhely a történelmi események forgatagában. Máriagyüd, 1930, Máriagyüdi Szentferencrendi Zárda. Kiadói papírkötés, kissé foltos. +1943 Máriabesnyői zarándok naptár. Szerk.: Bögözy Vilmos. Kiadja: Kapucinus rendház. Kiadói papírkötés, a naptár részen ceruzás áthúzásokkal, az elülső borítón hiánnyal, a hátsó borítón ceruzás jegyzettel.
17254.

1 000 HUF
Körmendy Kinga: Studentes Extra Regnum 1183-1543. Esztergomi kanonokok egyetemjárása és könyvhasználata 1183-1543. Bp., 2007, Szent István Társulat. A szerző által dedikált! Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
17255.

1 800 HUF
Hans Küng: Credo - Hiszek. Az Apostoli Hitvallás magyarázata kortársaknak. H.n., 1997, Fordító kiadása. Kiadói papírkötés. Jó állapotban. Ritka!
17256.

2 800 HUF
7,57
8,24
17257.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF