1 800 HUF
21
Karinthy Frigyes: Kiadatlan naplója és levelei. Babits Mihály bevezetésével. Sajtó alá rendezte: Ascher Oszkár. Bp.,(1938),Nyugat,(Hungária-ny.), 201+3 p.+11 t. (Fekete-fehér fotók.) Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Rudas-kötés