18543. 386. Closed Online auction Books: Other rarities
800 HUF
0 HUF
Barcsay Ábrahám költeményei. Magyar Irodalmi Ritkaságok 25. sz. Bp.,(1933), Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel.
Photo of the item taken by : ra