17487. 386. Closed Online auction Books: Other rarities
1 000 HUF
0 HUF
Babik József: Magyarok hazája költők dalaiban. Közrebocsájtja: - -. Eger, 1894., Érseki Lyceum, 632 p. Átkötött félvászon-kötésben, az elülső szennylapon folttal, kissé kopott, foltos gerinccel.
Photo of the item taken by : karap_norbert