Books: Hunting

Number of items: 12

Hieover, Harry: The sportsmans friend in a frost. London, 1857. Thomas Cautley. KIadói, aranyozott gerincű egészvászon kötésben. Rókavadászat, lóverseny témájú könyv. Jó állapotban.
17050.

Hieover, Harry: The sportsman's friend in a frost. London, 1857. Thomas Cautley. KIadói, aranyozott gerincű egészvászon kötésben. Rókavadászat, lóverseny témájú könyv. Jó állapotban.

3 000 HUF
8,70
10,49
14
Hammer price:
4 400 HUF
17051.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
3 600 HUF
10,43
12,59
  Add to cart
  Remove
Szabolcs József: A dámvad. Bp.,1975., Mezőgazdasági. Második, átdolgozott kiadás. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés
17052.

3 200 HUF
9,28
11,19
Hammer price:
3 800 HUF
4 db Széchenyi Zsigmond könyvtétel: Náhar, Bp., 1964, Szépirodalmi. + Denaturált Afrika. Bp., 1971, Szépirodalmi. + Ahogy elkezdődött. Bp., 1965, Szépirodalmi. Bp., 1978, Szépirodalmi.
17053.

2 000 HUF
5,80
6,99
Hammer price:
2 400 HUF
Pálfalvi Nándor: Hajnali ösvényeken. (Sportvadászok könyve.) Csergezán Pál illusztrációival. Bp., 1980, Sport. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17054.

Available
1 600 HUF
4,64
5,59
  Add to cart
  Remove
Holdas Sándor: Különös vadászat. Bp., 1969, Móra. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír kötésben, borítón kisebb szakadásokkal, gyűrődésekkel.
17055.

Available
1 000 HUF
2,90
3,50
  Add to cart
  Remove
17056.

800 HUF
2,32
2,80
Hammer price:
800 HUF
Jámbor János: Szarvasnász. Bp., 1978, Táncsics. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17057.

Available
800 HUF
2,32
2,80
  Add to cart
  Remove
17058.

Available
2 000 HUF
5,80
6,99
  Add to cart
  Remove
17059.

Available
800 HUF
2,32
2,80
  Add to cart
  Remove
17060.

Available
800 HUF
2,32
2,80
  Add to cart
  Remove
17061.

800 HUF
2,32
2,80
Hammer price:
800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 386:
From 12 to 21 January
Payment deadline is 5 February
Viewing: From 18 to 21 January

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.