1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
De Logu, Giuseppe, Abis, Mario: A velencei festészet fénykora.Ford.: Lontay László. 48 színes egészoldalas képpel. Bp., 1975, Corvina. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kopott papír védőborítóval, de egyébként jó állapotban.