13487.
386. Closed Online auction
Music, Musical notes, Instruments
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
1929 Muzsika. Zeneművészeti, zenetudományi és zenekritikai folyóirat. I. évf. 1-2., 3.,4., 6-7.,8-9., 10., 11. Majdnem teljes évfolyam, az 5. sz. hiányzik. Szerk.: Papp Viktor. Félvászon-kötésben, a címlapok az első kivételével hiányoznak, kopott, foltos borítóval.