13413.
386. Closed Online auction
Maps
2 400 HUF
1915 Zsebatlasz naptárral és statisztikai adatokkal az 1915. évre. Szerk.: Kogutowicz Károly és Bátky Zsigmond. Bp., 1914., Magyar Földrajzi Intézet, 64 p. + 6 t. (Kihajtható térképek.) Kiadói papírkötés, kissé kopott borítókkal, a térképek között, javított, sérült-hiányos, és szakadt is.