Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 317

Reményi József (1887-1977) 1961. Magyar Numizmatikai Társulat 1901 / Magyar Régészeti, Művészettörténeti és Éremtani Társulat - Éremtani Szakosztály Br emlékérem tokban (60mm) T:1-
30803.

Reményi József (1887-1977) 1961. "Magyar Numizmatikai Társulat 1901 / Magyar Régészeti, Művészettörténeti és Éremtani Társulat - Éremtani Szakosztály" Br emlékérem tokban (60mm) T:1-

3 000 HUF
Reményi József (1887-1977) 1969. Bolyai János Matematikai Társulat / Beke Manó Díj Br emlékérem (60mm) T:2
30804.

Reményi József (1887-1977) 1969. "Bolyai János Matematikai Társulat / Beke Manó Díj" Br emlékérem (60mm) T:2

4 000 HUF
Renner Kálmán (1927-1994) 1935. A Magyar Műszaki Felsőoktatás 200 éves Br emlékplakett (84mm) T:2,2- korr.
30805.

Renner Kálmán (1927-1994) 1935. "A Magyar Műszaki Felsőoktatás 200 éves" Br emlékplakett (84mm) T:2,2- korr.

1 000 HUF
Renner Kálmán (1927-1994) 1991. A fiatalok tökéletes nevelése szabadságszerető hazában kötelesség öntött Br emlékérem (129mm) T:2
30806.

Renner Kálmán (1927-1994) 1991. "A fiatalok tökéletes nevelése szabadságszerető hazában kötelesség" öntött Br emlékérem (129mm) T:2

2 000 HUF
Renner Kálmán (1927-1994) 1991. Gróf Széchenyi István 200. születési évfordulójára - A Széchenyi Kör, a Széchenyi Társaság 1991 kétoldalas, öntött Br emlékérem (100mm) T:1-
30807.

5 000 HUF
Renner Kálmán (1927-1994) DN József Attila 1905-1937 egyoldalas Br plakett (89mm) T:1-
30808.

Renner Kálmán (1927-1994) DN "József Attila 1905-1937" egyoldalas Br plakett (89mm) T:1-

5 000 HUF
Renner Kálmán (1927-1994) DN Mikola Sándor érem Br plakett, másolat (83mm) T:2
30809.

Renner Kálmán (1927-1994) DN "Mikola Sándor érem" Br plakett, másolat (83mm) T:2

2 600 HUF
7,03
7,65
Anton Scharff (1845-1930) 1884. Pulszky Ferenc LXX éves korában / Ötvenéves írói működése ünnepélyére az Orsz. Régészeti Társulat 1834-1884 ezüstözött Br emlékérem (47mm) T:1- ph.
30810.

Anton Scharff (1845-1930) 1884. "Pulszky Ferenc LXX éves korában / Ötvenéves írói működése ünnepélyére az Orsz. Régészeti Társulat 1834-1884" ezüstözött Br emlékérem (47mm) T:1- ph.

12 000 HUF
32,43
35,29
10
Anton Scharff (1845-1930) 1897. Szilágyi Sándor történész, az MTA rendes tagja születésének 70. évfordulójára Br emlékérem ALEXANDER SZILÁGYI - AET. LXX / RERVM. HVNGARICARVM. AC. TRANSSYLVANICARVM. INDAGATORI. INDEFESSO. 1897 - K.B. - BÁTHORY BETHLEN RÁKÓCZY (57mm) T:1-,2 Hungary 1897. Alexander Szilágyi commemorative Br medallion. Sign.: Anton Scharff (57mm) C:AU,XF Hauser: 7914.
30811.

Anton Scharff (1845-1930) 1897. "Szilágyi Sándor történész, az MTA rendes tagja születésének 70. évfordulójára" Br emlékérem "ALEXANDER SZILÁGYI - AET. LXX / RERVM. HVNGARICARVM. AC. TRANSSYLVANICARVM. INDAGATORI. INDEFESSO. 1897 - K.B. - BÁTHORY BETHLEN RÁKÓCZY" (57mm) T:1-,2 Hungary 1897. "Alexander Szilágyi" commemorative Br medallion. Sign.: Anton Scharff (57mm) C:AU,XF Hauser: 7914.

8 000 HUF
10
Sebestyén Sándor (1949-) 1988. Stephanus Rex Gisella Regina Hungari 1038 1988 Szent István Br kör emlékplakett (140mm) T:2
30812.

13 000 HUF
35,14
38,24
Sebestyén Sándor (1949-) 1989. MÉE - 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium Ag, Br és ezüstpatinázott Br emlékérem sor (35,80g/0.835/42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
30813.

Sebestyén Sándor (1949-) 1989. "MÉE - 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium" Ag, Br és ezüstpatinázott Br emlékérem sor (35,80g/0.835/42,5mm) T:1 (eredetileg PP)

12 000 HUF
32,43
35,29
Soltra Elemér (1922-2013) 1994. Magyar Gerontológiai Társaság - Pécsi Akadémiai Bizottság - Baranya Megyei Kórház Geriatriai Osztálya Pécsbánya - Egyház és Gerontológia - Egyházak az Idősekért Tudományos Konferencia Br emlékérem (109mm) T:1-,2 patina
30814.

Soltra Elemér (1922-2013) 1994. "Magyar Gerontológiai Társaság - Pécsi Akadémiai Bizottság - Baranya Megyei Kórház Geriatriai Osztálya Pécsbánya - Egyház és Gerontológia - Egyházak az Idősekért Tudományos Konferencia" Br emlékérem (109mm) T:1-,2 patina

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF