11493. 386. Closed Online auction Flea Market
340 HUF
11
0 HUF
Dekoratív fém elektromos lámpa pár, kapcsolóval, működik, búra nélkül, kopásokkal, egyik talpán kisebb sérülésekkel, h: 45 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert