Flea Market Number of items: 632
2312824
11488
386
Flea Market
Other collectibles
4 db gipsz és egyéb anyagból készült figura : kb 11 cm
2 000 HUF
2312796
11489
386
Flea Market
Other collectibles
Angyalkás porcelán doboz 3 pár mandzsettával
2 400 HUF
2312987
11490
386
Flea Market
Other collectibles
12 db DVD és PC Cd-Rom, számítógépes játékok (Gyűrűk Ura - A Király visszatér, Colin Mcrae Rally 04, FIFA Football 2004 stb.) ismeretterjesztő és játékfilmek (Jane Eyre, Botrányos szerelem stb.), eredeti tokjában
1 000 HUF
2310621
11491
386
Flea Market
Other collectibles
XX: sz. eleje: Violinofon - Stroh hegedű. kopott, húrok lazák 61 cm
8 000 HUF
2152385
11492
386
Flea Market
Other collectibles
1 000 HUF
2157916
11493
386
340
Flea Market
Other collectibles
Dekoratív fém elektromos lámpa pár, kapcsolóval, működik, búra nélkül, kopásokkal, egyik talpán kisebb sérülésekkel, h: 45 cm 1834173
11494
386
Flea Market
Other collectibles
Régi ezüstözött osztriga villa és kés készlet, jelzett, eredeti dobozában, egyiknek a fej része mozog, h: 15 ás 17 cm (6×)
5 000 HUF
2212614
11495
386
Flea Market
Other collectibles
Kubai lány. Réz fali kép, Cuba felirattal, 35x35 cm
1 000 HUF
2229483
11496
386
100
Flea Market
Other collectibles
Vegyes bolha tétel, közte 2 szifon fej, az egyik bontatlan, és más alkatrészek, valamint 5 doboz szifon patron, benne használtak és használatlanok (2,5 doboz) vegyesen. 2212684
11497
386
Flea Market
Other collectibles
Női akt, réz falikép, kopásnyomokkal, 27,5x19 cm
1 000 HUF
2212700
11498
386
Flea Market
Other collectibles
Jelzés nélkül: Virágok. Olaj, karton, foltos, fa keretben, 60x73,5 cm
2 000 HUF
2209383
11499
386
Flea Market
Other collectibles
Zsoké kalap, belül bélelt, kissé kopott, belső méret: 20,5x15 cm.
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035