Antique

Number of items: 25

11351.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
57,97
69,93
Minimum bid:
20 000 HUF
Tevan Margit: Art deco fém könyvjelző. Jelzés nélkül. 21 cm
11352.

Available for bidding
1 000 HUF
2,90
3,50
17
Minimum bid:
6 000 HUF
11353.

Available for bidding
10 000 HUF
28,99
34,97
Minimum bid:
10 000 HUF
XIX. sz. antik parfűmös üvegcsék. Fújt hutaüveg, kézzel festett, kis, csiszolt üvegdugóval, réz kupakkal. sérült tetejű bőr tartóban Üveg méret 7 cm
11354.

Available for bidding
6 000 HUF
17,39
20,98
Minimum bid:
6 500 HUF
1929 Német szabadkőműves plakett. Fém dombormű. 13x25 cm
11355.

Available for bidding
9 000 HUF
26,09
31,47
Minimum bid:
9 000 HUF
XIX. sz. Aranyozott ezüst keresztelő, egy személyes evőeszköz készlet díszdobozban, a kanál nyele hiányzik, a késé lejár Jelzett ezüst, aranyozott bőr dobozzal
11356.

Available for bidding
7 000 HUF
20,29
24,48
Minimum bid:
8 500 HUF
11357.

Available for bidding
20 000 HUF
57,97
69,93
Minimum bid:
20 000 HUF
Ezüstözött kefe, hiányzó sörtékkel, h: 16,5 cm
11358.

Available for bidding
2 000 HUF
5,80
6,99
Minimum bid:
2 000 HUF
Antik ezüstözött pohár, jelzett, m: 13,5 cm
11359.

Available for bidding
6 000 HUF
17,39
20,98
Minimum bid:
6 000 HUF
XIX. sz. Hidrosztatikus mérleg. G. Westphal, Celle. Készlet fa dobozban. Jelzett, réz. / Hydrostatic scales
11360.

Available for bidding
15 000 HUF
43,48
52,45
Minimum bid:
16 000 HUF
XIX. sz Kandalló dísz készlet. Felesütős asztali/kandalló óra. Márvány és műkő, ingajáratos működő szerkezettel, kulccsal, hátsó takarólap nélkül, kis lepattanásokkal 23x22 cm, kandalló dísz pár. Márvány, mindkettőn kis hiánnyal, m: 22,5 cm
11361.

Available for bidding
36 000 HUF
104,35
125,87
Minimum bid:
36 000 HUF
Régi fa láda, fedele késő szecessziós virág motívummal festett, 2 db kulccsal, kopott, fedél belsejében néhány tollas és ceruzás bejegyzéssel, 10,5x32x42 cm
11362.

Available for bidding
3 800 HUF
11,01
13,29
Minimum bid:
4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 386:
From 12 to 21 January
Payment deadline is 5 February
Viewing: From 18 to 21 January

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.