11402. 385. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
2 400 HUF
0 HUF
6 db csehszlovák aranyozott, csillagmintás porcelán csészék aljakkal, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 6,5 cm, d: 13,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert