https://www.darabanth.com/en/online-auction/385/categories~Paintings-and-graphics/Paintings-and-graphics-quot-signedquot-or-quot-without-signquot-~2500002/Olvashatatlan-jelzessel-Vajdahunyad-vara-Rezkarc-papir-lap-sarkaiban-kisse-serult-felteh~II2302595
2302595
10638
385
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Other collectibles
1 200 HUF
Description:
Olvashatatlan jelzéssel: Vajdahunyad vára. Rézkarc, papír, lap sarkaiban kissé sérült (feltehetően régi paszpartuzás nyomai), rézkarc ép, 17×22,5 cm
Share:
Photo of the item taken by
: ekb
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m