10599.
385. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Pásztork a tűz körül. Olaj, karton, kissé sérült (helyenként festékhiánnyal). Dekoratív historizáló stílusú fa keretben. 50x59,5 cm