10651. 385. Closed Online auction Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
4 000 HUF
0 HUF
Jelzés nélkül: Plakát. Akvarell, pasztell, papír, kissé sérült, üvegezett fa keretben, 36,5×26,5 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf