Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 295

10427.

50 000 HUF
144,93
175,44
1943 jelzéssel: Öszi táj. Akvarell, karton. Sérült, foltos. Paszpartuban. 23,5x16,5 cm
10428.

600 HUF
1,74
2,11
970 Szász (?) jelzéssel: Portré. Vegyes technika, papír. Dekoratív üvegezett fa keretben. 15x15 cm
10429.

4 000 HUF
11,59
14,04
10430.

6 000 HUF
17,39
21,05
A Fritz 1955 jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, farost. 60×79 cm.
10431.

3 000 HUF
8,70
10,53
Aknay jelzéssel: Angyal. Olaj, papír. 48x36 cm
10432.

7 000 HUF
20,29
24,56
Aknay jelzéssel: Ikon. Olaj, papír. 48x36 cm
10433.

7 000 HUF
20,29
24,56
Aknay jelzéssel: Kék angyal. Olaj, papír. 48x36 cm
10434.

7 000 HUF
20,29
24,56
A. Tóth S. jelzéssel: Munkában. Vegyes technika, vászon. 40x30 cm
10435.

8 000 HUF
23,19
28,07
Bakonyi Gy. jelzéssel: Utcarészlet. Rézkarc, papír, kissé foltos, 24×19 cm
10436.

1 000 HUF
2,90
3,51
10437.

2 600 HUF
7,54
9,12
Banki (?) László jelzéssel: Női arckép. Kréta, papír, 31×26 cm
10438.

1 000 HUF
2,90
3,51

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 385:
From 21 December to 7 January
Payment deadline is 21 January
Viewing: From 4 to 7 January

Our office is closed between 23 December to 4 January!

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.