Engravings

Number of items: 45

cca 1715-1750 Domenico Lovisa (1690 k.-1750 k.): Velence: Palatium Malipieri prope Stum Samuelem ad magnum Canalem rézmetszet, papír, a szerző Il gran teatro di Venezia c. munkájából, olasz, latin és francia nyelven feliratozva, 28×34,5 cm / cca 1715-1750 Domenico Lovisa (cca 1690-cca 1750): copper etching, paper, from the authors Il gran teatro di Venezia, with notes in Italian, Latin and French, 28×34,5 cm
11000.

cca 1715-1750 Domenico Lovisa (1690 k.-1750 k.): Velence: Palatium Malipieri prope Stum Samuelem ad magnum Canalem rézmetszet, papír, a szerző Il gran teatro di Venezia c. munkájából, olasz, latin és francia nyelven feliratozva, 28×34,5 cm / cca 1715-1750 Domenico Lovisa (cca 1690-cca 1750): copper etching, paper, from the author's Il gran teatro di Venezia, with notes in Italian, Latin and French, 28×34,5 cm

20 000 HUF
57,97
70,18
cca 1715-1750 Domenico Lovisa (1690 k.-1750 k.): Velence: Palazzo Ruzzini a S. Maria Formosa.rézmetszet, papír, a szerző Il gran teatro di Venezia c. munkájából, olasz, latin és francia nyelven feliratozva, 28×34,5 cm / cca 1715-1750 Domenico Lovisa (cca 1690-cca 1750): copper etching, paper, from the authors Il gran teatro di Venezia, with notes in Italian, Latin and French, 28×34,5 cm
11001.

cca 1715-1750 Domenico Lovisa (1690 k.-1750 k.): Velence: Palazzo Ruzzini a S. Maria Formosa.rézmetszet, papír, a szerző Il gran teatro di Venezia c. munkájából, olasz, latin és francia nyelven feliratozva, 28×34,5 cm / cca 1715-1750 Domenico Lovisa (cca 1690-cca 1750): copper etching, paper, from the author's Il gran teatro di Venezia, with notes in Italian, Latin and French, 28×34,5 cm

10 000 HUF
28,99
35,09
Kitaibel [Pál], Paul(us) és Waldstein, Francisc(us): Descriptiones et icones plantarum rariorum Hungariae című monumentális művéből származó kézzel színezett rézmetszetű 241. tábla papíron: Allium fuscum (barnás bugás hagyma). Lapon apró foltokkal, lap bal széle és bal felső sarka sérült és hiányos. 47x31 cm
11002.

15 000 HUF
43,48
52,63
11003.

15 000 HUF
43,48
52,63
Kitaibel [Pál], Paul(us) és Waldstein, Francisc(us): Descriptiones et icones plantarum rariorum Hungariae című monumentális művéből származó kézzel színezett rézmetszetű 276. tábla papíron: Helleborus atrorubens (pirosló hunyor). Foltos, lap közepén hajtásnyom mentén sérült. 47x66 cm
11004.

15 000 HUF
43,48
52,63
11005.

20 000 HUF
57,97
70,18
2 db XIX. sz. metszet, Victor Jean Adam (1801-1866) után: Chasse Au tigre (tigrisvadászat) és Chasse a Lours (medvevadászat). Litográfia, papír, foltos. Jean Schönberg, Bécs kiadása. Üvegezett fa keretben. Ca. 30x39,5 cm
11006.

2 db XIX. sz. metszet, Victor Jean Adam (1801-1866) után: Chasse Au tigre (tigrisvadászat) és Chasse a L'ours (medvevadászat). Litográfia, papír, foltos. Jean Schönberg, Bécs kiadása. Üvegezett fa keretben. Ca. 30x39,5 cm

8 000 HUF
23,19
28,07
A tizenhárom aradi vértanú. kromolitográfia, papír, . Jelzett a litográfián: Kiadó tulajdonos: Székely Aladár könyv- és képkiadó Bp. Fa keretben. 42x62 cm kissé koszos
11007.

7 000 HUF
20,29
24,56
23
cca 1800 Johann Daniel Heimlich (1740-1796): Pihenők a romnál. Rézmetszet, papír, 14×10,5 cm
11008.

3 000 HUF
8,70
10,53
11009.

5 000 HUF
14,49
17,54
cca 1840 Göttwic zarándokok acélmetszet. 15x19 cm Üvegezett keretben
11010.

1 600 HUF
4,64
5,61
cca 1840 Thyrnstein an der Donau acélmetszet. 12x19 cm Üvegezett keretben
11011.

1 600 HUF
4,64
5,61

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 385:
From 21 December to 7 January
Payment deadline is 21 January
Viewing: From 4 to 7 January

Our office is closed between 23 December to 4 January!

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.