Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 49

Olasz Államok / Pápai Állam 19. század. XIII. Gergely pápa Br emlékérem, az 1575. körüli emlékérem utánverete. Szign.: Laurentius Parmensis (31mm) T:2 Italian States / Papal States 19th century. Commemorative Br medallion of Pope Gregory XIII, restrike of the medallion of the 1575. Sign: Lav. P. (31mm) C:XF
31862.

Olasz Államok / Pápai Állam 19. század. "XIII. Gergely pápa" Br emlékérem, az 1575. körüli emlékérem utánverete. Szign.: Laurentius Parmensis (31mm) T:2 Italian States / Papal States 19th century. Commemorative Br medallion of Pope Gregory XIII, restrike of the medallion of the 1575. Sign: Lav. P. (31mm) C:XF

3 000 HUF
Olasz Államok / Pápai Állam 1867. Szent Péter és Szent Pál mártíromságának 1800. évfordulójára készült Br emlékérem (48mm) T:1-,2 ph. Italian States / Papal State 1867. Br commemorative medal made for the 1800th Anniversary of the martyrdom of St. Peter and St. Paul. PIO IX PONTIFICE MAXIMO SAECVLARIA SOLEMNIA TRIVMPHO PETRI ET PAVLLI APOSTOLOR RECOLENDO ACTA ROMAE III KAL IVLIAS AN CHR MDCCCLXVII (48mm) C:AU,XF edge errors
31863.

Olasz Államok / Pápai Állam 1867. Szent Péter és Szent Pál mártíromságának 1800. évfordulójára készült Br emlékérem (48mm) T:1-,2 ph. Italian States / Papal State 1867. Br commemorative medal made for the 1800th Anniversary of the martyrdom of St. Peter and St. Paul. "PIO IX PONTIFICE MAXIMO SAECVLARIA SOLEMNIA TRIVMPHO PETRI ET PAVLLI APOSTOLOR RECOLENDO ACTA ROMAE III KAL IVLIAS AN CHR MDCCCLXVII" (48mm) C:AU,XF edge errors

8 000 HUF
Olaszország / Pápai Állam ~1885. XIII. Leó pápa / Vatikáni titkos levéltár megnyitása Br emlékérem. Szign.: Bianchi (43mm) T:2,2- Italy / Papal State ~1885. Pope Leo XIII / Opening of the Vatican Secret Archives Br commemorative medal. Sign.: Bianchi (43mm) C:XF,VF
31864.

Olaszország / Pápai Állam ~1885. "XIII. Leó pápa / Vatikáni titkos levéltár megnyitása" Br emlékérem. Szign.: Bianchi (43mm) T:2,2- Italy / Papal State ~1885. "Pope Leo XIII / Opening of the Vatican Secret Archives" Br commemorative medal. Sign.: Bianchi (43mm) C:XF,VF

3 000 HUF
19
Olaszország 1984. Piramide di Caio cestio - Porta S. Paolo - 4 Giugno 1984 / Quarantennale della Liberazione - Roma 1944 1984 - MMDCCXXXVII 21 Aprile 1984 Br emlékérem, eredeti tokban (49mm) T:1
31865.

Olaszország 1984. "Piramide di Caio cestio - Porta S. Paolo - 4 Giugno 1984 / Quarantennale della Liberazione - Roma 1944 1984 - MMDCCXXXVII 21 Aprile 1984" Br emlékérem, eredeti tokban (49mm) T:1

3 000 HUF
Olaszország 1987. FESTA NAZIONALE LUNITA BOLOGNA 1987 jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal, eredeti felbontott műanyag tokban. Szign.: Greco (18,10g/0.986/35mm) T:1 (eredetileg PP) Italy 1987. FESTA NAZIONALE LUNITA BOLOGNA 1987 hallmarked Ag commemorative medallion with certificate, in original, opened foil pacakge. Sign.: Greco (18,10g/0.986/35mm) C:UNC (originally PP)
31866.

5 000 HUF
Olaszország 1993. Az ellenállás szobrai / Az ellenállás 50. évfordulója Br emlékérem, eredeti tokban (38mm) T:1 Italy 1993. Statues of the resistance / 50th anniversary of the resistance Br medallion in original case (38mm) C:UNC
31867.

Olaszország 1993. "Az ellenállás szobrai / Az ellenállás 50. évfordulója" Br emlékérem, eredeti tokban (38mm) T:1 Italy 1993. "Statues of the resistance / 50th anniversary of the resistance" Br medallion in original case (38mm) C:UNC

2 200 HUF
5,95
6,47
Olaszország DN Cesena városa Br emlékérem (59mm) T:1- Italy ND Comune di Cesena Br commemorative medal (59mm) C:AU
31868.

Olaszország DN "Cesena városa" Br emlékérem (59mm) T:1- Italy ND "Comune di Cesena" Br commemorative medal (59mm) C:AU

2 600 HUF
7,03
7,65
Szovjetunió 1957. Dicsőség a szovjet tudománynak! / 1957. október 4. - A világ első mesterséges holdjának indításának emlékére Br emlékérem (65mm) T:2 Soviet Union 1957. Glory to the Soviet science! / October 4, 1957 - To commemorate the launch of the worlds first artificial moon Br medallion (65mm) C:XF
31869.

Szovjetunió 1957. "Dicsőség a szovjet tudománynak! / 1957. október 4. - A világ első mesterséges holdjának indításának emlékére" Br emlékérem (65mm) T:2 Soviet Union 1957. "Glory to the Soviet science! / October 4, 1957 - To commemorate the launch of the world's first artificial moon" Br medallion (65mm) C:XF

3 000 HUF
10
Szovjetunió DN Vlagyimir Vlagyimirovics Majakovszkij Br emlékérem (68mm) T:2 Soviet Union ND Vladimir Vladimirovich Maiakovsky Br medallion (68mm) C:XF
31870.

Szovjetunió DN "Vlagyimir Vlagyimirovics Majakovszkij" Br emlékérem (68mm) T:2 Soviet Union ND "Vladimir Vladimirovich Maiakovsky" Br medallion (68mm) C:XF

3 000 HUF
~1850. 1573-as német keresztelőérem Br emlékérem-másolat (75mm) + ~1900. Savoyai Anna Br koronázási emlékérem-másolat (45mm) T:2,2- ~1850. 1573 German baptismal medal Br commemorative medal copy (75mm) + ~1900. Anna of Savoy Br coronation commemorative medal copy (45mm) C:XF,VF
31871.

~1850. "1573-as német keresztelőérem" Br emlékérem-másolat (75mm) + ~1900. "Savoyai Anna" Br koronázási emlékérem-másolat (45mm) T:2,2- ~1850. "1573 German baptismal medal" Br commemorative medal copy (75mm) + ~1900. "Anna of Savoy" Br coronation commemorative medal copy (45mm) C:XF,VF

6 500 HUF
17,57
19,12
DN John Fitzgerald Kennedy 1961 - 1963 fém emlékérem (20mm) T:2,2-
31872.

DN "John Fitzgerald Kennedy 1961 - 1963" fém emlékérem (20mm) T:2,2-

3 000 HUF
DN Organon - Citius, altius, fortius Br emlékérem (60mm) T:1- ND Organon - Citius, altius, fortius Br commemorative medallion (60mm) C:AU
31873.

DN "Organon - Citius, altius, fortius" Br emlékérem (60mm) T:1- ND "Organon - Citius, altius, fortius" Br commemorative medallion (60mm) C:AU

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF