Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 283
2283444
30863
385
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
Bajnok Béla (1937- ) 2002. "Infra-Start - 1890. Debrecen 2002. / Infra-Start Kft. - Irodaházavató emlékére" kétoldalas, öntött Br plakett, eredeti fa dísztokban (117mm) T:1-
5 000 HUF
2279944
30864
385
Numismatics
Bartos Endre (1930-2006) ~1961. "C. G. Jung 1875-1961" Br emlékplakett (105mm) T:2
6 000 HUF
2279715
30865
385
Numismatics
Beck András (1911-1985) 1946. "Rákosi Mátyás / A Magyar Kommunista Párt III. Kongresszusa 1946 IX" Br emlékérem (75mm) T:2
7 000 HUF
2289521
30866
385
Numismatics
Beck András (1911-1985) DN "Móra Ferenc" Br emlékérem (86mm) T:2
3 000 HUF
2294100
30867
385
Numismatics
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1896. "1896-iki EZREDÉVES ORSZÁGOS KIÁLLÍTÁS / KIÁLLÍTÁSI ÉREM AZ ÉRDEM JUTALMÁUL - HERNÁDVÖLGYI MAGY. VASIPAR R.T. KROMPACH" Br emlékérem (70mm) T:1- ph.
HP.: 752
18 000 HUF
2193813
30868
385
Numismatics
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1917. "Arany János századik születésnapjának ünnepére / A Nagyszalontai Arany Emlék-Egyesület - Toldi költőjének" kétoldalas Br emlékérem (111,89g/65mm) T:1-,2 kis patina / Hungary 1917. "Arany János századik születésnapjának ünnepére / A Nagyszalontai Arany Emlék-Egyesület - Toldi költőjének" double-sided Br commemorative medallion (111,89g/65mm) C:AU,XF small patina
16 000 HUF
2214288
30869
385
Numismatics
8 000 HUF
2297348
30870
385
Numismatics
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1935. "Dunaszentgyörgyi Tolnay Kornél - 1935 / Mindig A Közért" Br emlékérem (60mm) T:2
Hungary 1935. "Dunaszentgyörgyi Tolnay Kornél - 1935 / Always For The Public" Br commemorative medallion. Sign.: Fülöp Beck Ötvös (60mm) C:XF
TP 141.
5 000 HUF
2299197
30871
385
Numismatics
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1938. "Dr Ferenczi Izsónak baráti emlékül" egyoldalas Br emlékérem (60mm) T:2
HP II. 160
6 000 HUF
2280338
30872
385
Numismatics
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1949. "Petőfi Sándor 1823-1849 / A Néppel Tüzön-Vizen Át! 1949.VII.31." Br emlékérem (77mm) T:2
HPII 188
6 000 HUF
2306575
30873
385
Numismatics
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) ~1970-1980. "Zippernowsky Károlynak a Magyar Elektrotechnikai Egyesület 10 éves fennállása emlékéül / A Magyar Elektrotechnikai Egyesület 10 éves Jubileumi Díja - Csikós Béla" Br emlékérem (65mm) T:2 kis patina
4 000 HUF
2304808
30874
385
Numismatics
Berán Lajos (1882-1943) 1914. "Vörösmarty Mihály 1800-1855 / Húzd, ki tudja meddig húzhatod" kétoldalas Br emlékérem, Éremkedvelők Egyesületének tagsági érme, peremén "ÉKE 1914", sorszámozott, 136-os sorszámmal (65mm) T:2
Hungary 1914. "Vörösmarty Mihály 1800-1855 / Húzd, ki tudja meddig húzhatod" double-sided Br commemorative plaque, membership medal of the Association Of Medal Enthusiasts, with "ÉKE 1914" and serial number "136" on edge. Sign.: Lajos Berán (65mm) C:XF
HP.: 1157.
12 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035