Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 283

Bajnok Béla (1937- ) 2002. Infra-Start - 1890. Debrecen 2002. / Infra-Start Kft. - Irodaházavató emlékére kétoldalas, öntött Br plakett, eredeti fa dísztokban (117mm) T:1-
30863.

Bajnok Béla (1937- ) 2002. "Infra-Start - 1890. Debrecen 2002. / Infra-Start Kft. - Irodaházavató emlékére" kétoldalas, öntött Br plakett, eredeti fa dísztokban (117mm) T:1-

5 000 HUF
14,49
17,48
Bartos Endre (1930-2006) ~1961. C. G. Jung 1875-1961 Br emlékplakett (105mm) T:2
30864.

Bartos Endre (1930-2006) ~1961. "C. G. Jung 1875-1961" Br emlékplakett (105mm) T:2

6 000 HUF
17,39
20,98
Beck András (1911-1985) 1946. Rákosi Mátyás / A Magyar Kommunista Párt III. Kongresszusa 1946 IX Br emlékérem (75mm) T:2
30865.

Beck András (1911-1985) 1946. "Rákosi Mátyás / A Magyar Kommunista Párt III. Kongresszusa 1946 IX" Br emlékérem (75mm) T:2

7 000 HUF
20,29
24,48
Beck András (1911-1985) DN Móra Ferenc Br emlékérem (86mm) T:2
30866.

Beck András (1911-1985) DN "Móra Ferenc" Br emlékérem (86mm) T:2

3 000 HUF
8,70
10,49
20
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1896. 1896-iki EZREDÉVES ORSZÁGOS KIÁLLÍTÁS / KIÁLLÍTÁSI ÉREM AZ ÉRDEM JUTALMÁUL - HERNÁDVÖLGYI MAGY. VASIPAR R.T. KROMPACH Br emlékérem (70mm) T:1- ph. HP.: 752
30867.

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1896. "1896-iki EZREDÉVES ORSZÁGOS KIÁLLÍTÁS / KIÁLLÍTÁSI ÉREM AZ ÉRDEM JUTALMÁUL - HERNÁDVÖLGYI MAGY. VASIPAR R.T. KROMPACH" Br emlékérem (70mm) T:1- ph. HP.: 752

18 000 HUF
52,17
62,94
17
30868.

16 000 HUF
46,38
55,94
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1930. Ferenczy István 1792-1856 / Képfaragó és éremművészetünk úttörője Éremkedvelők Egyesülete tagilletményi Br érem, félkész, hibás darab (~75-78mm) T:3 lapkahiba, anyagfölösleg, oxidáció
30869.

8 000 HUF
23,19
27,97
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1935. Dunaszentgyörgyi Tolnay Kornél - 1935 / Mindig A Közért Br emlékérem (60mm) T:2 Hungary 1935. Dunaszentgyörgyi Tolnay Kornél - 1935 / Always For The Public Br commemorative medallion. Sign.: Fülöp Beck Ötvös (60mm) C:XF TP 141.
30870.

Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1935. "Dunaszentgyörgyi Tolnay Kornél - 1935 / Mindig A Közért" Br emlékérem (60mm) T:2 Hungary 1935. "Dunaszentgyörgyi Tolnay Kornél - 1935 / Always For The Public" Br commemorative medallion. Sign.: Fülöp Beck Ötvös (60mm) C:XF TP 141.

5 000 HUF
14,49
17,48
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1938. Dr Ferenczi Izsónak baráti emlékül egyoldalas Br emlékérem (60mm) T:2 HP II. 160
30871.

Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1938. "Dr Ferenczi Izsónak baráti emlékül" egyoldalas Br emlékérem (60mm) T:2 HP II. 160

6 000 HUF
17,39
20,98
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1949. Petőfi Sándor 1823-1849 / A Néppel Tüzön-Vizen Át! 1949.VII.31. Br emlékérem (77mm) T:2 HPII 188
30872.

Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1949. "Petőfi Sándor 1823-1849 / A Néppel Tüzön-Vizen Át! 1949.VII.31." Br emlékérem (77mm) T:2 HPII 188

6 000 HUF
17,39
20,98
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) ~1970-1980. Zippernowsky Károlynak a Magyar Elektrotechnikai Egyesület 10 éves fennállása emlékéül / A Magyar Elektrotechnikai Egyesület 10 éves Jubileumi Díja - Csikós Béla Br emlékérem (65mm) T:2 kis patina
30873.

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) ~1970-1980. "Zippernowsky Károlynak a Magyar Elektrotechnikai Egyesület 10 éves fennállása emlékéül / A Magyar Elektrotechnikai Egyesület 10 éves Jubileumi Díja - Csikós Béla" Br emlékérem (65mm) T:2 kis patina

4 000 HUF
11,59
13,99
Berán Lajos (1882-1943) 1914. Vörösmarty Mihály 1800-1855 / Húzd, ki tudja meddig húzhatod kétoldalas Br emlékérem, Éremkedvelők Egyesületének tagsági érme, peremén ÉKE 1914, sorszámozott, 136-os sorszámmal (65mm) T:2 Hungary 1914. Vörösmarty Mihály 1800-1855 / Húzd, ki tudja meddig húzhatod double-sided Br commemorative plaque, membership medal of the Association Of Medal Enthusiasts, with ÉKE 1914 and serial number 136 on edge. Sign.: Lajos Berán (65mm) C:XF  HP.: 1157.
30874.

Berán Lajos (1882-1943) 1914. "Vörösmarty Mihály 1800-1855 / Húzd, ki tudja meddig húzhatod" kétoldalas Br emlékérem, Éremkedvelők Egyesületének tagsági érme, peremén "ÉKE 1914", sorszámozott, 136-os sorszámmal (65mm) T:2 Hungary 1914. "Vörösmarty Mihály 1800-1855 / Húzd, ki tudja meddig húzhatod" double-sided Br commemorative plaque, membership medal of the Association Of Medal Enthusiasts, with "ÉKE 1914" and serial number "136" on edge. Sign.: Lajos Berán (65mm) C:XF HP.: 1157.

12 000 HUF
34,78
41,96

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 385:
From 21 December to 7 January
Payment deadline is 21 January
Viewing: From 4 to 7 January

Our office is closed between 23 December to 4 January!

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.