Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 88

Ausztria DN RBHG B. ÖST.? zománcozott és aranyozott gomblyukjelvény, hátoldalán gyártói jelzés (20x23mm) T:1- Austria ND RBHG B. ÖST? enamelled and gold plated buttonhole badge with makers mark on back (20x23mm) C:AU
31989.

Ausztria DN "RBHG B. ÖST.?" zománcozott és aranyozott gomblyukjelvény, hátoldalán gyártói jelzés (20x23mm) T:1- Austria ND "RBHG B. ÖST?" enamelled and gold plated buttonhole badge with makers mark on back (20x23mm) C:AU

2 400 HUF
Ausztria DN ÖGB (Osztrák Szakszervezeti Szövetség) jelzett Ag jelvény (8,27g/0.800/24x28mm) T:2 Austria ND ÖGB (Austrian Federation of Trade Unions) hallmarked Ag badge (8,27g/0.800/24x28mm) C:XF
31990.

Ausztria DN "ÖGB (Osztrák Szakszervezeti Szövetség)" jelzett Ag jelvény (8,27g/0.800/24x28mm) T:2 Austria ND "ÖGB (Austrian Federation of Trade Unions)" hallmarked Ag badge (8,27g/0.800/24x28mm) C:XF

2 400 HUF
Ausztria / Alsó-Ausztria DN Esküdt őr aranyozott fém jelvény (51x57mm) + Alsó-Ausztria címeres zománcozott jelvény, hátoldalán A. BELADA WIEN VII. 2 BURGGASSE 40 (27mm) T:1-,2 Austria / Lower Austria ND Sworn Guard gold plated metal badge (51x57mm) + Enamelled metal badge with the coat of arms of Lower Austria, with A. BELADA WIEN VII. 2 BURGGASSE 40 makers mark on reverse (27mm) C:AU,XF
31991.

Ausztria / Alsó-Ausztria DN "Esküdt őr" aranyozott fém jelvény (51x57mm) + Alsó-Ausztria címeres zománcozott jelvény, hátoldalán "A. BELADA WIEN VII. 2 BURGGASSE 40" (27mm) T:1-,2 Austria / Lower Austria ND "Sworn Guard" gold plated metal badge (51x57mm) + Enamelled metal badge with the coat of arms of Lower Austria, with "A. BELADA WIEN VII. 2 BURGGASSE 40" makers mark on reverse (27mm) C:AU,XF

3 000 HUF
Csehszlovákia ~1960-1980. 200db-os vegyes kitűző és jelvény tétel, nagyrészt különféle darabok T:vegyes Czechoslovakia ~1960-1980. 200pcs of mixed pins and badges lot, mostly different pieces C:mixed
31992.

2 000 HUF
31993.

2 000 HUF
31994.

3 000 HUF
Német Harmadik Birodalom ~1939. Adolf Hitler fém jelvény szalagon RUD SCHANES WIEN gyártói jelzéssel (94x28mm) T:2 German Third Reich ~1939. Adolf Hitler metal badge with ribbon, with makers mark RUD SCHANES WIEN (94x28mm) C:XF
31995.

Német Harmadik Birodalom ~1939. "Adolf Hitler" fém jelvény szalagon "RUD SCHANES WIEN" gyártói jelzéssel (94x28mm) T:2 German Third Reich ~1939. "Adolf Hitler" metal badge with ribbon, with makers mark "RUD SCHANES WIEN" (94x28mm) C:XF

12 000 HUF
32,43
35,29
13
Német Harmadik Birodalom 1939. 1939. Május 1. - Ostmark, Altreich, Sudentenland fém propaganda jelvény JUNGWIRTH WIEN 62 gyártói jelzéssel (35,5mm) T:2 German Third Reich 1939. 1. Mai 1939 - Ostmark, Altreich, Sudentenland metal propaganda badge with makers mark JUNGWIRTH WIEN 62 (36mm) C:XF
31996.

Német Harmadik Birodalom 1939. "1939. Május 1. - Ostmark, Altreich, Sudentenland" fém propaganda jelvény "JUNGWIRTH WIEN 62" gyártói jelzéssel (35,5mm) T:2 German Third Reich 1939. "1. Mai 1939 - Ostmark, Altreich, Sudentenland" metal propaganda badge with maker's mark "JUNGWIRTH WIEN 62" (36mm) C:XF

6 000 HUF
Német Harmadik Birodalom ~1940. Ein Volk, Ein Reich, Ein Führer propaganda Cu lemezjelvény (28mm) T:2 German Third Reich ~1940. Ein Volk, Ein Reich, Ein Führer Cu propaganda badge (28mm) C:XF
31997.

Német Harmadik Birodalom ~1940. "Ein Volk, Ein Reich, Ein Führer" propaganda Cu lemezjelvény (28mm) T:2 German Third Reich ~1940. "Ein Volk, Ein Reich, Ein Führer" Cu propaganda badge (28mm) C:XF

3 000 HUF
NDK 1958. Buchenwald részben zománcozott és festett fém jelvény (43x29mm) T:1 GDR 1958. Buchenwald partially enamelled and painted metal badge (43x29mm) C:UNC
31998.

2 000 HUF
31999.

2 000 HUF
NSZK 1958. TANZGRUPPE BLAUE JUNGS - KÖTTINGEN aranyozott, zománcbetétes emlékkereszt (72x72mm) T:1- FRG 1958. TANZGRUPPE BLAUE JUNGS - KÖTTINGEN gilt commemorative cross with enamel inlay (72x72mm) C:AU
32000.

NSZK 1958. "TANZGRUPPE BLAUE JUNGS - KÖTTINGEN" aranyozott, zománcbetétes emlékkereszt (72x72mm) T:1- FRG 1958. "TANZGRUPPE BLAUE JUNGS - KÖTTINGEN" gilt commemorative cross with enamel inlay (72x72mm) C:AU

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF