Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 88

2006. Magyar Politikai Foglyok Szövetsége - 1956-2006 aranyozott és zománcozott kitüntetés, mellszalagon, miniatűrrel T:1- Márton 38/1
31977.

2006. "Magyar Politikai Foglyok Szövetsége - 1956-2006" aranyozott és zománcozott kitüntetés, mellszalagon, miniatűrrel T:1- Márton 38/1

9 000 HUF
24,32
26,47
DN Szent György Lovagrend műgyantás Br kitüntetés nyakszalagon T:2
31978.

DN "Szent György Lovagrend" műgyantás Br kitüntetés nyakszalagon T:2

1 800 HUF
15
DN Szent László Társaság és Rend Tisztikeresztje aranyozott, zománcozott fém kitüntetés T:2 Márton 76/1
31979.

DN "Szent László Társaság és Rend Tisztikeresztje" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés T:2 Márton 76/1

4 000 HUF
DN Első Magyar Fehérasztal Lovagrend zománcozott fém kitüntetés szalagon T:1- Márton 104/1
31980.

DN "Első Magyar Fehérasztal Lovagrend" zománcozott fém kitüntetés szalagon T:1- Márton 104/1

10 000 HUF
27,03
29,41
DN JEHUESIH? VKMV zománcozott Cu jelvény (21mm) T:2
31981.

DN "JEHUESIH? VKMV" zománcozott Cu jelvény (21mm) T:2

1 400 HUF
DN Magyar Máltai Szövetség Koronás Középkeresztje zománc nélküli fém kitüntetés, miniatűrrel, eredeti tokban T:1-,2 Márton 64/1
31982.

DN "Magyar Máltai Szövetség Koronás Középkeresztje" zománc nélküli fém kitüntetés, miniatűrrel, eredeti tokban T:1-,2 Márton 64/1

15 000 HUF
40,54
44,12
DN Bem József Általános Iskola - Balatonfüred festett Br jelvény (22mm) T:1-
31983.

DN "Bem József Általános Iskola - Balatonfüred" festett Br jelvény (22mm) T:1-

1 800 HUF
Német Államok / Braunschweig-Lüneburg DN Címeres (piros mezőben balra ugrató ló koronával) zománcozott Br medál (33x27mm) T:2 hátlap kissé karcos German States / Braunschweig-Lüneburg ND Coat of arms (red box to the left jumping horse and crown) enamelled Br pendant (33x27mm) C:XF back is slightly scratched
31984.

1 400 HUF
DN Magyar Természetbarát Szövetség - Ifjúsági Túravezető zománcozott jelvény (35x42mm) T:1-
31985.

DN "Magyar Természetbarát Szövetség - Ifjúsági Túravezető" zománcozott jelvény (35x42mm) T:1-

1 200 HUF
Ausztria 1926. Lueger-emlékmű avatóünnepsége 1926. szept. 19. ezüstözött lemezjelvény (31x40mm) T:2 Austria 1926. Unveiling Ceremony of the Lueger Monument 19th. Sept. 1926. silver plated sheetmetal badge (31x40mm) C:XF
31986.

Ausztria 1926. "Lueger-emlékmű avatóünnepsége 1926. szept. 19." ezüstözött lemezjelvény (31x40mm) T:2 Austria 1926. "Unveiling Ceremony of the Lueger Monument 19th. Sept. 1926." silver plated sheetmetal badge (31x40mm) C:XF

2 400 HUF
Ausztria ~1928. Liechtenstein Lövészegyesület Enzersdorf aranyozott és zománcozott gomblyukjelvény, hátoldalán J. Hollarek Wien VI/I. gyártói jelzés a hátoldalán (20x29mm) T:1- Austria ~1928. Schützengilde Liechtenstein Enzersdorf gold plated and enamelled buttonhole badge with J. Hollarek Wien VI/I. makers mark on back (20x29mm) C:AU
31987.

Ausztria ~1928. "Liechtenstein Lövészegyesület Enzersdorf" aranyozott és zománcozott gomblyukjelvény, hátoldalán "J. Hollarek Wien VI/I." gyártói jelzés a hátoldalán (20x29mm) T:1- Austria ~1928. "Schützengilde Liechtenstein Enzersdorf" gold plated and enamelled buttonhole badge with "J. Hollarek Wien VI/I." makers mark on back (20x29mm) C:AU

2 400 HUF
Ausztria ~1930. Osztrák Alpesi Egyesület 25 éves tagság zománcozott, jelzett Ag jelvény (6,74g/0.800/30mm) T:2 Austria ~1930. Austrian Alps Society - Member for 25 years enamelled and hallmarked Ag badge (6,74g/0.800/30mm) C:XF
31988.

Ausztria ~1930. "Osztrák Alpesi Egyesület 25 éves tagság" zománcozott, jelzett Ag jelvény (6,74g/0.800/30mm) T:2 Austria ~1930. "Austrian Alps Society - Member for 25 years" enamelled and hallmarked Ag badge (6,74g/0.800/30mm) C:XF

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF