15174.
385. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
800 HUF
Gál Mózes: Az alföld gyógyfürdÅ‘i és fürdÅ‘i. Bp.,1981, Panoráma. Kiadói kartonált papÃrkötés, sérült gerinccel.+ Cseke László: Észak-Magyarország gyógyfürdÅ‘i. Bp., 1982., Panoráma. Kiadói kartonált papÃrkötés, kissé kopott gerinccel.