Books: Travelling, Local History Number of items: 244
2278432
15169
385
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Magyarországi utazások / Journeys Around Hungary Bp., 2012. Éghajlat. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval. Fóliázott, új állapotban.
3 000 HUF
2281745
15170
385
Other collectibles
Csurák Zsuzsanna: Kazincbarcika története. Kazincbarcika, 2004, Barcikai Közélet. Szövegközti fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, benne jegyzetlapokkal.
2 400 HUF
2280501
15171
385
Other collectibles
Angelica Ralphstone: A világ legegzotikusabb tájai, Bp, 2003, Könyvmíves Kiadó, Kiadói kartonált papírkötés
1 000 HUF
2123791
15172
385
Other collectibles
2 000 HUF
2306273
15173
385
Other collectibles
Rachel Challice: The monograph pf Mondariz., Spain. London, cca 1900. Agnew. 58p. Haránt folio
3 000 HUF
2296752
15174
385
Other collectibles
Gál Mózes: Az alföld gyógyfürdői és fürdői. Bp.,1981, Panoráma. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel.+ Cseke László: Észak-Magyarország gyógyfürdői. Bp., 1982., Panoráma. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott gerinccel. 2296740
15175
385
Other collectibles
Budapest gyógyfürdői és fürdői. Szerk.: Dr. Vitéz András. Magyarország gyógyfürdői. Bp., 1980, Panoráma. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel.+Zákonyi Ferenc: A Dunántúl gyógyfürdői és fürdői. Bp., 1983, Panoráma. Kiadói kartonált papírkötés. 2206390
15176
385
Other collectibles
1 000 HUF
2184289
15177
385
Other collectibles
1 600 HUF
2243719
15178
385
Other collectibles
Budapest spa city. Bp., 1996, k.n. Kiadói kartonált kötésben. Jó állapotban.
2 000 HUF
2302340
15179
385
Other collectibles
Magyarország Helységnévtára 1926. Szerk: Magy. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1926, Magy. Kir. Központi Statisztikai Hivatal.Félvászon-kötés, viseltes állapotban.
2 000 HUF
2302661
15180
385
Other collectibles
Tanulmányok Budapest múltjából XXIX. Budavári Királyi palota évszázadai. Szerk: F. Dózsa Katalin, Szvoboda Dománszky Gabriella. Bp., 2001, Budapesti Történeti Múzeum. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állappotban.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035