17191.
385. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Melczer Miklós: A negyedik nemibetegség. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára CLX. kötet. Bp.,1938., Rényi Károly, VI+222 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.